O nás

    Naša spoločnosť vznikla v roku 1994 s pôvodným zámerom výroby domácej obuvi pre český podnik BOTEX Hrušovany, ktorý dodal výrobné zariadenie a zaškolil našich pracovníkov. Výroba bola zameraná na šitie a lepenie obuvi z dovezených komponentov. Postupne bolo nakúpené zariadenie na sekanie komponentov a celý výrobný proces bol prevedený na Slovensko. Sídlo firmy i výrobná prevádzka je umiestnená vo vlastných priestoroch v Kysuckom Novom Meste, na Ceste do Rudiny. Vyrábame kompletný sortiment domácej obuvi s hlavným zameraním na detskú obuv, ktorá tvorí približne 85% objemu výroby. Výroba je orientovaná na textilnú obuv, len malé množstvo tvorí výroba koženej obuvi.

    Odbyt výrobkov si zabezpečujeme priamym zásobovaním maloobchodnej siete na Slovensku, malá časť našej výroby je realizovaná v Českej republike.

    Výrobné materiály nakupujeme od slovenských výrobcov a čiastočne v Českej republike a v Taliansku. Naše výrobky sú vyrábané zo zdravotne nezávadných materiálov a požadované výrobky pre deti sú     s certifikátom zdravotne nezávadnej obuvi.

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk Sbotex © 2019